Ocelové konstrukce

Přehled nejznámnějších firem které dělají ocelové konstrukce.

Konstrukce říčany

Společnost KONSTRUKCE Říčany, spol. s r.o. je soukromá firma pohybující se na trhu ocelových konstrukcí od roku 1995. Zabýváme se výrobou a montáží stavebních ocelových konstrukcí, technologických konstrukcí a ocelových zámečnických výrobků, jako jsou např. schodiště, vrata, atd. Hlavním výrobním programem však zůstávají bezesporu nosné stavební OK (sportovní haly, sklady, výrobní haly, konstrukce střech, podlaží, aj.), které zhotovujeme dle přání zákazníka jako typickou zakázkovou výrobu.

Gametal

Firma GAMETALL byla založena v roce 1994 se záměrem podílet se na dovozu a distribuci trapézových pozinkovaných plechů povrstvených plastem. Od začátku byla smluvním partnerem rodinná firma Taborsky GmbH., Gramatneusiedl z Rakouska. Tato firma se zabývá tvarováním trapézových plechů povrstvených plastem již dlouhou řadu let a patří ve svém oboru k nejkvalitnějším a nejpružnějším výrobcům.

Suplex CZ

Firma se zaměřuje v oboru stavebnictví na montážní práce obvodových a střešních plášťů průmyslových budov a skladů, prosklených fasád a ocelových konstrukcí. Středisko pro výrobu ocelových konstrukcí se nachází v Ostravě. Měsíční kapacita střediska činí až 300t vyrobené OK, dle povahy výrobků. Výrobní středisko naší firmy je dostatečně vybaveno technologickým zařízením, které zaručuje kvalitu vyráběných ocelových konstrukcí dle ČSN 732 601 i dle DIN 18 800. Nová společnost si zachovává osvědčené obchodní aktivity a zároveň rozšiřuje svoji podnikatelskou činnost o další obory činností.

Univars s.r.o.

Firma byla založena v roce 1991 Ing. Josefem Navrátilem a začala výrobou a montáží ocelových konstrukcí benzínových pump. Později se firma zaměřila na ocelové konstrukce nástaveb bytových domů a výrobu a montáž ocelových konstrukcí hal. V roce 2002 se firma přetransformovala na společnost s ručením omezeným a začala s výrobou a montáží (výměnou) závěsných ocelových balkónů na panelových domech. Díky dlouholetému působení na trhu má firma velkou zkušenost s výrobou a montáží ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků.

Tags: ,

Leave a Reply