Dřevěné konstrukce

Přehled nejznámnějších firem které dělají dřevěné konstrukce.

Tesko

Tesko je největším a nejvýznamnějším výrobcem lepených dřevěných konstrukcí v České republice. Již více jak 50 let projektuje, vyrábí a montuje nejrůznější druhy lepených dřevěných konstrukcí a ostatních dřevěných konstrukcí. Současně se může pochlubit jedinečnými zkušenostmi a odborníky v problematice lepených dřevěných konstrukcí.

Bovanail

V první polovině devadesátých let vzniklo v České republice uskupení dvou firem (BOVA a FINE), které se zabývá vývojem a výrobou komplexní technologie pro výrobu dřevěných konstrukcí se styčníkovými deskami s prolisovanými trny BOVA-NAIL. V roce 2004 byla navázána úzká spolupráce s renomovanou italskou společností STROMAB, která se zabývá vývojem a výrobou strojů pro pilařský průmysl. Technologie splňuje podmínky pro použití na výrobu statických a ostatních konstrukcí. Výrobky jsou certifikovány v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Dřevěné konstrukce s.r.o. Sedlčany

Firma DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o. Sedlčany vznikla v roce 1999 jako společnost specializující se na výrobu dřevěných prvků a konstrukcí pro použití ve stavebnictví. Hlavním programem je v současnosti navrhování výroba a dodávka příhradových vazníků se styčníkovými deskami s prolisovanými trny a nosných konstrukcí staveb ze dřeva (skelety,panely),za podpory moderních technologií a materiálů,s využitím nejnovějších poznatků a trendů v tomto oboru.

Tags: ,

Leave a Reply